Welcome

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Another forum for Twilight fans.


    RPG Pravila

    avatar
    Admin
    Admin


    Število prispevkov : 10
    Points : 27
    Join date : 15/04/2009

    RPG Pravila Empty RPG Pravila

    Objavlja  Admin Čet Apr 16, 2009 7:43 pm

    RPG je kratica za Role Play Game, kar pomeni igranje vlog, vsak od nas bo imel svoj lik (like najdete v za to namenjeni temi).

    Nekaj navodil, da se boste lažje znašli:
    - Piše se v 3. osebi ednine.
    Pravilno: Končno je prispela, Charlie jo je že nestrpno čakal na letališču, seveda v svojem policijskem avtomobilu, zaradi česar ji je bilo kar malo nerodno.
    Nepravilno: Končno sem prispela, Charlie me je že nestrpno čakal na letališču, seveda v svojem policijskem avtomobilu, zaradi česar mi je bilo kar malo nerodno.

    - Govor se piše v narekovajih ("tekst").
    Približala se je avtomobilu, Charlie se v teh nekaj mesecih, odkar ga ni videla, ni prav nič spremenil. "Hej." ga je nekoliko sramežljivo pozdravila, toda to za Bello ni bilo nič nenavadnega.

    - Misli likov se pišejo poševno.
    "Bells, dobrodošla doma." Vesel sem, da te po dolgem času zopet vidim, ne predstavljaš si kako sem te pogrešal je nadaljeval v svojih mislih, še vedno namreč ni bil navajen pretiranega izražanja čustev.

    - Piše vsak zase, kar pomeni, da je prepovedano pisanje za sogovornika.

    - Število mest je neomejeno. Priporočam pa vam, da si vse razporedite tako, da bo vsak sogovornik odgovor dobil pravočasno.

    - Po registraciji na forum imate natanko sedem (7) dni časa, da se opišete. Marsikdo se registrira in se potem nikoli več ne prijavi ter sebično zaseda lik, ki bi ga v tem času lahko imel kdorkoli drug.

    Pravila se lahko spreminjajo, zato bodite pozorni.

      Similar topics

      -

      Danes je Pon Apr 29, 2024 5:47 pm